Expertiz

2.El araç ticaretinde ve Ekspertiz gibi konulardaki Yapılan değişiklikler sonucunda bazı sektörlerde haklı olarak fiyat değişikliği olacağı kaçınılmazdır.

Otonomi Web A.Ş Olarak MASFED ile yaptığımız ortak çalışmada Bizlere inana ve güvenen bazı EKSPERTİZ firmaları ile EKSPETİZ konusunda bir seri anlaşmalar yapıldı.

Motorlu Araç Ticaretinde ve Ekspertiz firmaları için daralan piyasaya hız katmak için 2.El Garanti kapsamında Kalan araçların ekspertizleri için daha uygun fiyatlar ile Türkiye genelinde anlaşmalar yapılmıştır.

Bu anlaşma kapsamında Esnaflarımız veya Araç almak isteyen Tüketicilerimizin ortak olarak Faydalana bileceği EKSPERTİZ AL bölümünü www.otonomi.com sitemizde hayata geçirdik.

Bu Kapsamda;

Esnaflarımız ve ya Araç Almak İsteyen Tüketicimiz Anlaşma Yaptığımız BAĞIMSIZ Ekspertiz Firmalarında; Örneğin otomobil için 85.00 TL ödeyerek EKSPERTİZ hizmeti alabilecek. Tüm Ödemeler www.otonomi.com Sayfası Üzerinden Yapılacak olup EKSPERTİZ Firmalarına sizlere gelen ID numaraları ile işlem yapılacaktır.

Ekspertiz Ücretleri

  • Otomobiller İçin ; İlk Araç İçin 85,00 TL Aynı Araç 2. Kez Geldiğinde 155,00 TL
  • Suv Modeller İçin ; İlk Araç İçin 105,00 TL Aynı Araç 2. Kez Geldiğinde 175,00 TL
  • Hafif Ticari Modeller ; İlk Araç İçin 105,00 TL Aynı Araç 2. Kez Geldiğinde 175,00 TL

Fiyatlar ile ilgili Detaylı Bilgi İçin "Expertiz Al" bağlantısına tıklayarak sisteme giriş yaparak veya Müşteri Hizmetleri 0312 314 04 44 Nolu Telefondan Bilgi Alabilirsiniz.

Expertiz Al
 
#