Hakkımızda

2017 yılında yola çıktığımızda 653 adet motorlu kara taşıtı ilanımız vardı!!!!!!!!

Türkiye’nin Sıfır ve 2.El Motorlu Kara Taşıtı ilanları adresi otonomi.com 2016 yılında Otonomi Web A.Ş bünyesinde hayata geçirildi. Bir Motorlu Kara Taşıtı Satıcıları Seri İlan sitesi olmanın ötesinde, ülkemizde bu platformda doğuşundan bugüne olan süreç te SEKTÖRÜN İÇERİSİNDEN kişiler tarafından Kurulmuş olan otonomi.com, Türkiye’nin tek Motorlu Kara Taşıtı Satıcıları Seri ilan platformu olma özelliğini taşıyor.

Yenilikçi yaklaşımı ve hizmetleri ile müşterilerine en güvenilir ve en uygun kullanım kolaylığına kaliteli sunum deneyimini yaşatmak için sürekli kendisini yenileyen otonomi.com, çalışmalarıyla adından kısa sürede sıkça bahsettirmektedir.

Dünya Markası olan OTONOMİ ve Motorlu Kara Satıcıları Federasyonu desteğini yanına alarak hızlı bir büyüme yakalayan otonomi.com

İşine tutkuyla bağlı profesyonel insan kaynağı, güçlü teknolojik altyapısı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile otonomi.com, kullanıcılarının doğru kitlelere ulaşmalarını ve ilanlarına değer katmak için tüm gücü ile çalışmaya devam ediyor.

 
#